-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з обслуговування програмного забезпечення (послуги програмного комплексу «КУРС»): - оновлення компонента «КУРС: Школа. Комплекс управління ресурсами ЗНЗ»; - оновлення компонента «КУРС: Сайт Школа»; - оновлення компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» www.isuо.org»; - оновлення компонента порталу www.nz.ua. - консультації телефоном, електронною поштою, або іншими наявними засобами електронної комунікації. програмного комплексу «КУРС» за ДК 021:2015: 72260000-5 - Послуги, повязані з програмним забезпеченням"
Оголошено тендер
18 500.00
UAH
Номер:
8954f52769404baa9828a34e6cfa1919
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-30-008177-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ., вулиця Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ., вулиця Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування програмного забезпечення (послуги програмного комплексу «КУРС»):
- оновлення компонента «КУРС: Школа. Комплекс управління ресурсами ЗНЗ»;
- оновлення компонента «КУРС: Сайт Школа»;
- оновлення компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» www.isuо.org»;
- оновлення компонента порталу www.nz.ua.
- консультації телефоном, електронною поштою, або іншими наявними засобами електронної комунікації.
програмного комплексу «КУРС» за ДК 021:2015: 72260000-5 - Послуги, повязані з програмним забезпеченням"
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.03.2026 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрицька
Сума18 500.00 UAH