• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реактиви до біохімічного автоматичного аналізатора , код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

1 799 526.00 UAH
Номер: af617c30c7104656843839d800143d2a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-30-004423-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
Очікувана вартість: 1 799 526.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реактиви до біохімічного автоматичного аналізатора , код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 30.03.2026 11:28
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від надання платних послуг
Сума25 029.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума1 774 497.00 UAH