• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (31612300-2 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (60 найменувань))

Оголошено тендер

324 478.29 UAH
Номер: 5f66f46703234f4689d07e5a45bdf198
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-30-004244-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління"
Замовник: Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління"
Очікувана вартість: 324 478.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (31612300-2 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (60 найменувань))
Примітки: Закупівля здійснюється згідно потреби Замовника у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» 922-VIII. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі відбувається відповідно до вимог чинного законодавства України.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.03.2026 11:23
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума324 478.29 UAH