• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об'єктах Замовника (кімнати зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів), за кодом ДК 021:2015 - 79710000-4 – Охоронні послуги

Оголошено тендер

123 948.00 UAH
Номер: 968d1846d68f4510929372178758314c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-27-005662-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Очікувана вартість: 123 948.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об'єктах Замовника (кімнати зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів), за кодом ДК 021:2015 - 79710000-4 – Охоронні послуги
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.03.2026 11:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума123 948.00 UAH