-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Затискачі
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
3230c148556c451296d2222de7f36e84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-014233-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Контактна особа:
Поліщук Андрій 0412473692 zhitomir_gorsvet@ukr.net
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Затискачі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.03.2026 15:33
Дата модифікації:
25.03.2026 15:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Затискач анкерний 2х16-25
Кількість
300 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Затискач анкерний 4х16-25
Кількість
400 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Затискач відгалужувальний 10-95 (1,5-10)
Кількість
1200 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Затискач відгалужувальний 16-95 (6-35)
Кількість
800 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Затискач підтримуючий
Кількість
350 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомирська
Сума400 000.00 UAH