• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Косильна струна

Оголошено тендер

114 825.00 UAH
Номер: 440c166238b04d02a5613db3bcf97c06
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-25-011839-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНСЕРВІС" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНСЕРВІС" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 114 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Косильна струна
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.03.2026 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума114 825.00 UAH