-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Витратомір кисневий зі зволожувачем (НК 024:2023: 35113 – Зволожувач дихальних сумішей без підігрівання, НК 031:2024: R060202 – Системи подачі зволоженого кисню)
Оголошено тендер
208 000.00
UAH
Номер:
99cb6476689949deb8400264a10031d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-004272-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
208 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Витратомір кисневий зі зволожувачем (НК 024:2023: 35113 – Зволожувач дихальних сумішей без підігрівання, НК 031:2024: R060202 – Системи подачі зволоженого кисню)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
НК 024:2023:
35113 Зволожувач дихальних сумішей без підігрівання
Дата опублікування:
25.03.2026 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума208 000.00 UAH