• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів MITSUBISHI L200

Оголошено тендер

409 498.37 UAH
Номер: 398f6f1397a74cba87b7e1631ea1e132
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-25-004426-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 409 498.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів MITSUBISHI L200
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 25.03.2026 10:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума409 498.37 UAH