• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реактиви до хемілюмінесцентного імунологічного аналізатора (ІХЛА) та для імуноферментних досліджень (ІФА), код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

3 852 934.00 UAH
Номер: 8aa6c43e78184398b7c6b20fdd018f0e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-24-003272-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
Очікувана вартість: 3 852 934.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реактиви до хемілюмінесцентного імунологічного аналізатора (ІХЛА) та для імуноферментних досліджень (ІФА), код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 24.03.2026 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від надання платних послуг
Сума62 599.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума3 790 335.00 UAH