-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні з пристроями мікропроцесорного захисту (комірок № 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22)
Оголошено тендер
2 272 236.00
UAH
Номер:
5df725ee93b145b7914b3ebb7252ec06
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-20-004809-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 272 236.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні з пристроями мікропроцесорного захисту (комірок № 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22)
Примітки:
Категорія замовника: Замовник визначений у п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
20.03.2026 10:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 272 236.00 UAH