• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Килими

Оголошено тендер

188 854.00 UAH
Номер: 19bd3322cc7643d7bc38144dfe884de9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-19-016127-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
Замовник: Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
Очікувана вартість: 188 854.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Килими
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килими
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.03.2026 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяСвятошинський
Сума188 854.00 UAH