-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
426 315.00
UAH
Номер:
b6c2f00b3f3a41559ff17bfd731d4951
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-17-016522-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136962
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136962
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
426 315.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
17.03.2026 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1101 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума426 315.00 UAH