-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природній газ, 09120000-6 Газове паливо
Оголошено тендер
42 631.50
UAH
Номер:
5dea825813b04a4f969f45a7907e2ec7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-16-003287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
42 631.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природній газ, 09120000-6 Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.03.2026 10:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природній газ
Кількість
2500 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяБузьке
Сума42 631.50 UAH