-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ремонтний комплект АКПП та комплекти втулок
Оголошено тендер
54 919.40
UAH
Номер:
765c1ff8c8fd47b58a6444da254df7e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-13-002437-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна, Київська область, Бровари
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 919.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонтний комплект АКПП та комплекти втулок
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.03.2026 10:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 21 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
-
Дата публікації:
13.03.2026 14:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
34008ЕВХ Ремонтний комплект АКПП
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.03.2026
34030 Комплект втулок 4L80E
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.03.2026
34003 Комплект втулок 4L80E
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.03.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума54 919.40 UAH