• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

81 860.00 UAH
Номер: f75d29e1a3a84df5af31bd7e91b3dbfd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-11-014094-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
Замовник: КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
Очікувана вартість: 81 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 11.03.2026 15:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 4.8 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3101 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання дітей з вадами фізичного та розумового розвитку
Адміністративно-територіальна класифікаціяБукова
Сума81 860.00 UAH