• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з організації та проведення дослідження «Ідентифікація індивідуальних бар’єрів щодо скринінгу та раннього виявлення трьох типів раку (раку шийки матки, раку молочної залози та раку передміхурової залози)»

Оголошено тендер

1 585 000.00 UAH
Номер: 882c5e94a24f46dba6ad3747b0b31363
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-10-012789-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 1 585 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з організації та проведення дослідження «Ідентифікація індивідуальних бар’єрів щодо скринінгу та раннього виявлення трьох типів раку (раку шийки матки, раку молочної залози та раку передміхурової залози)»
Примітки: Закупівля здійснюється з урахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 зі змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.03.2026 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проекту «Профілактика раку та інших НІЗ – Заходи щодо детермінант здоров’я» (JAPreventNCD), згідно Грантової угоди № 101128023 від 14.11.2023 року, за фінансової підтримки Європейської Виконавчої Агенції з охорони здоров'я і цифрових технологій (European Health and Digital Executive Agency - HADEA) згідно з повноваженнями, делегованими Європейською Комісією
Сума1 585 000.00 UAH