• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Диски колісні

Оголошено тендер

383 040.00 UAH
Номер: 2ec55857305c48a49e8e571f7a6dffc9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-10-004145-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 383 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Диски колісні
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування: 10.03.2026 10:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума383 040.00 UAH