-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту БФП, заправки та відновлення картриджів
Оголошено тендер
321 065.00
UAH
Номер:
28690adf37f74ed2bcdb2bd74248bbc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-09-004094-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968090
-
Адреса:
79003, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Стрийська, 35
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968090
-
Адреса:
79003, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Стрийська, 35
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
321 065.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту БФП, заправки та відновлення картриджів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.03.2026 10:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту БФП, заправки та відновлення картриджів
Кількість
309 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума321 065.00 UAH