• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (за кодом ДК 021:2015:79410000-1)

Оголошено тендер

121 000.00 UAH
Номер: f985d2847c5a402ba3578abf49ae256a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-04-016443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Гадяцька міська центральна лікарня" Гадяцької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Гадяцька міська центральна лікарня" Гадяцької міської ради
Очікувана вартість: 121 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (за кодом ДК 021:2015:79410000-1)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Дата опублікування: 04.03.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума121 000.00 UAH