-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з обслуговування двох водогрійних котлів RAPIDO 76,6 кВт та газопроводів, які знаходяться в складі будівлі Гаражний комплекс (інв.№____)
Оголошено тендер
38 277.00
UAH
Номер:
3250421924734ff98f568261c6c546ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-04-011870-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
38 277.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування двох водогрійних котлів RAPIDO 76,6 кВт та газопроводів, які знаходяться в складі будівлі Гаражний комплекс (інв.№____)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.03.2026 14:35
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Процедура закупівлі, за якою здійснюється придбання товарів, робіт, послуг: закупівля здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та підпункту шостого пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), без проведення електронних закупівель (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах з особливостями у строк, встановлений замовником згідно Особливостей, UA-2026-02-18-005215-a)
-
Дата публікації:
04.03.2026 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума38 277.00 UAH