-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для автоматичного аналізатору осаду сечі EU 5600 (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено тендер
330 817.75
UAH
Номер:
ff0a4b86c0114f8ebb6eab10c18a3f38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-02-010926-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
330 817.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви для автоматичного аналізатору осаду сечі EU 5600 (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Примітки:
Протокол № 156 від 02.03.2026 року
Найменування товару НК 031:2024
Тестові смужки W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО)
Осаджуючий реагент W010106020302 НАБІР ДЛЯ АНАЛІЗУ ОСАДУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНИЙ)
Контроль Liquichek загальний аналіз сечі, дворівневий (1 і 2 рівень) W0101050207 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
02.03.2026 14:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тестові смужки
×
-
НК 024:2023:
54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз
Кількість
45 паковання
Період постачання
(не задано)
Осаджуючий реагент
×
-
НК 024:2023:
54526 Осад сечі IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Контроль Liquichek загальний аналіз сечі, дворівневий (1 і 2 рівень)
×
-
НК 024:2023:
42065 Осад сечі IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума330 817.75 UAH