-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами
Оголошено тендер
1 310 845.60
UAH
Номер:
3015a98e857f4c4d85e48bf15be13c3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-24-006126-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 310 845.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
24.02.2026 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301070 - Підготовка і підвищення кваліфікації кадрів у сфері охорони здоров’я, підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів закладами фахової передвищої та вищої освіти, підвищення кваліфікації кадрів науковими установами
Сума763 112.27 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума547 733.33 UAH