-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК:021:2015: 39160000-1 «Шкільні меблі». (ДК 021:2015 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів). Придбання шкільних меблів для оснащення шкільного укриття Олександрівського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
Оголошено тендер
921 892.00
UAH
Номер:
ada188ca80f346cf844c73c399fcef22
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-23-012498-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05406623
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, м.Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ХАНТАДЗЕ, будинок 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05406623
-
Контактна особа:
Флуєрар Катерина Олегівна +380638925311 9miskvo9@ukr.net
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, м.Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ХАНТАДЗЕ, будинок 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
921 892.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК:021:2015: 39160000-1 «Шкільні меблі». (ДК 021:2015 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів). Придбання шкільних меблів для оснащення шкільного укриття Олександрівського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
Примітки:
Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі". Визначальним є текст, викладений українською мовою. Вид закупівлі - відкриті торги з Особливостями. Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.02.2026 14:42
Дата модифікації:
23.02.2026 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Парта учнівська
Кількість
120 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стілець учнівський
Кількість
240 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стіл з тумбою
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стілець для вчителя
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Лавка із спинкою, металевий каркас
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стінка ігрова
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стіл дитячий шестигранний/580 (без регулювання висоти)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стілець дитячий
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Стілець дитячий
Кількість
13 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Тумба мобільна «Дитячий куточок»
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФ-0. Кошти виділені відповідно до Рішення міської ради від 06.02.2026 № 1046-VIII «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24.12.2025 № 1014–VІII "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2026 рік" та інших рішень Чорноморської міської ради».
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧорноморськ
Сума921 892.00 UAH