-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із видалення (захоронення) твердих побутових відходів.
Оголошено тендер
2 140 500.00
UAH
Номер:
5b8a29a13f5b4fb597ef5007831282a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-20-007645-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Господарник
×
-
Код ЄДРПОУ:
30769965
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Господарник
×
-
Код ЄДРПОУ:
30769965
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 140 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із видалення (захоронення) твердих побутових відходів.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.02.2026 12:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із видалення (захоронення) твердих побутових відходів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПослуги із видалення (захоронення) твердих побутових відходів.
Сума2 140 500.00 UAH