• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика проведення відкритих торгів:формуємо умови ТД та перевіряємо учасників з урахуванням нових вимог ")

Оголошено тендер

2 100.00 UAH
Номер: 4b58c90e9f344d32bd5a07f753173532
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-19-009648-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ"
Очікувана вартість: 2 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з професійної підготовки спеціалистів (Практика проведення відкритих торгів:формуємо умови ТД та перевіряємо учасників з урахуванням нових вимог ")
Примітки: Підприємства, установи, організаціїї, зазначені у пункті 3 частини 1 ст.2 ЗУ Про публічні закупівлі.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.02.2026 13:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опискошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
Сума2 100.00 UAH