-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
0720000-8-Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (аварійний ремонт мереж опалення за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15)
Оголошено тендер
120 616.46
UAH
Номер:
d6c1968daf7e48ff841a72251990b5fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-19-007122-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 616.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
0720000-8-Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (аварійний ремонт мереж опалення за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15)
Примітки:
відповідно до пп.4 п. 13 Особливостей існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.02.2026 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007000 - Національна поліція України
Сума120 616.46 UAH