-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Оголошено тендер
481 800.00
UAH
Номер:
453e10f0e21040a0823b8dbd5664387b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-19-004902-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33008, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33008, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
481 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.02.2026 11:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Кількість
10950 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3121 - Здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг центрами соціальних служб та центрами надання соціальних послуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума481 800.00 UAH