-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
511 000.00
UAH
Номер:
88cae04924d04237bd0d098ffc46984a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-17-014306-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гадяцька міська центральна лікарня" Гадяцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999218
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гадяцька міська центральна лікарня" Гадяцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999218
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
17.02.2026 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума511 000.00 UAH