• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (Суміші асфальтобетонні гарячі)

Оголошено тендер

11 970 000.00 UAH
Номер: 6f3caaba35c848f0bd748877023d18b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-17-013627-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг"
Замовник: Комунальне підприємство "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг"
Очікувана вартість: 11 970 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (Суміші асфальтобетонні гарячі)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.02.2026 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Суміш асфальтобетонна гаряча АББМП.Др.Щ.А.НП.І.БМПА 50/70
Код ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт
Кількість 500 тонна
Період постачання до 25.12.2026
Суміш асфальтобетонна гаряча АББМП.Др.Щ.Б.НП.І.БМПА 50/70
Код ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт
Кількість 1500 тонна
Період постачання до 25.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет та/або власні кошти підприємства.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума11 970 000.00 UAH