-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та комплектуючі для обладнання для фільтрування та очищення води для діалізу
Оголошено тендер
606 432.00
UAH
Номер:
65052740ce4a434e8c4d45cbaee41544
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-12-012995-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000381
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, Троїцька, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000381
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, Троїцька, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
606 432.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали та комплектуючі для обладнання для фільтрування та очищення води для діалізу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.02.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДержавний бюджет України, КПК 0712010
Сума606 432.00 UAH