-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
реактиви для лабораторних аналізаторів
Оголошено тендер
470 000.00
UAH
Номер:
acc34cd863254db09c914bc901882b60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-12-003571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
реактиви для лабораторних аналізаторів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.02.2026 10:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума470 000.00 UAH