-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи» (Запчастина до офтальмологічної лазерної системи Pure Point - Лінза SuperQuad 160 Volk Optical або еквівалент - 37184 Об'єктив мікроскопа – 1шт., Запчастина до офтальмологічної лазерної системи Pure Point - OMRA-PRP 165 Mainster PRP 165 лазерна лінза або еквівалент - 37184 Об'єктив мікроскопа - 1шт.)
Оголошено тендер
121 800.00
UAH
Номер:
320c659eff9949eb889cf72bff52be2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-12-000761-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
121 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи» (Запчастина до офтальмологічної лазерної системи Pure Point - Лінза SuperQuad 160 Volk Optical або еквівалент - 37184 Об'єктив мікроскопа – 1шт., Запчастина до офтальмологічної лазерної системи Pure Point - OMRA-PRP 165 Mainster PRP 165 лазерна лінза або еквівалент - 37184 Об'єктив мікроскопа - 1шт.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.02.2026 08:54
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) Мета проведення закупівлі: закупівля медичного майна відповідно до очікуваного річного плану з метою забезпечення безперебійної робити в клініках та відділеннях Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону згідно рапорту Замовник:Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Код ЄДРПОУ: 07816153 Вид процедури: відкриті торги з особливостями. Індентифікатор закупівлі: UA-2026-02-12-000731-a Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (Запчастина до офтальмологічної лазерної системи Pure Point - Лінза SuperQuad 160 Volk Optical або еквівалент - 37184 Об'єктив мікроскопа – 1шт., Запчастина до офтальмологічної лазерної системи Pure Point - OMRA-PRP 165 Mainster PRP 165 лазерна лінза або еквівалент - 37184 Об'єктив мікроскопа - 1шт.) Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяг закупівлі визначено відповідно до наданого переліку потреби медичного майна для закупівлі у 2026 році та рапорту начальника відділення медичного постачання ВМКЦ ЦР. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Проаналізовано інформацію про ціни у відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет та шляхом аналізу комерційних пропозицій, отриманих від суб’єктів господа00рювання. Очікувана вартість предмета закупівлі: 121 800,00 грн. (сто двадцять одна тисяча вісімсот грн. 00коп.), з ПДВ. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, якість предмету закупівлі, що поставляється, повинна відповідати стандартам, технічним умовам (за наявності), технічній документації, яка встановлює вимоги до їх якості. Запропонований товар має відповідати Додатку 3
-
Дата публікації:
12.02.2026 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума121 800.00 UAH