-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електророзподільні кабелі - за кодом ДК 021:2015 – 31320000-5 (Продукція кабельна)
Оголошено тендер
138 723 784.41
UAH
Номер:
7a6b30213f204e9e9a02a47e20eda576
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-11-012724-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
138 723 784.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електророзподільні кабелі - за кодом ДК 021:2015 – 31320000-5 (Продукція кабельна)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування:
11.02.2026 14:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Продукція кабельна
Кількість
114 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума138 723 784.41 UAH