• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів Озернянського ліцею Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень

Оголошено тендер

283 500.00 UAH
Номер: c4b6da09ac794ec9825f284fc44a0d08
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-11-003173-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Очікувана вартість: 283 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів Озернянського ліцею Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.02.2026 10:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів Озернянського ліцею Тернопільського району Тернопільської області за ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 29.05.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОзернянська
Сума283 500.00 UAH