• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лічильники холодної води

Оголошено тендер

580 000.00 UAH
Номер: 8184e51b460d4424a89ab5414108cc79
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-09-007152-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 580 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильники холодної води
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38421100-3 Лічильники води
Дата опублікування: 09.02.2026 12:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума580 000.00 UAH