-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Адсорбер)
Оголошено тендер
361 066.67
UAH
Номер:
ff91d45b664444cd877c631d51cffafa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-06-000172-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26385055
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26385055
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
361 066.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Адсорбер)
Примітки:
Код НК 031:2024 - F0108 – Адсорбційні фільтри і колонки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023:
34422 Колонка абсорбційна для системи гемоперфузії
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
06.02.2026 08:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума361 066.67 UAH