• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту

Оголошено тендер

3 180 000.00 UAH
Номер: 67e677b4c46b4054b382757b89fb572d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-05-018054-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРУВАНЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРУВАНЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Очікувана вартість: 3 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.02.2026 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту
Код ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума3 180 000.00 UAH