-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 020 000.00
UAH
Номер:
960a08121b494bc885897c34f4e50fe4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-05-016314-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 020 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
05.02.2026 15:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7831010 - Здійснення виконавчої влади у Львівській області
Сума1 020 000.00 UAH