-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щітки ЕГ, щітки для електричної машини та щіткотримачі
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
4a7097dbdbd74a40be2a35463a905763
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-04-009935-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щітки ЕГ, щітки для електричної машини та щіткотримачі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування:
04.02.2026 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH