-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
caa1f39a2d5749d590de6077630d49cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-03-013615-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927582
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, місто Болград, вул.Поштова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927582
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, місто Болград, вул.Поштова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж
Примітки:
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) оприлюднено на сайті Болградської міської ради Одеської області в розділі Оголошення.
Мова тендерної пропозиції – українська.
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування.
Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знака для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою.
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики – якість предмету закупівлі повинна відповідати вимогам нормативно-технічної документації, рівню, нормам і стандартам, вимогам законодавчо встановленим на території України, детальніше - згідно умов документації.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.02.2026 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі
Кількість
4705 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяБолградська
Сума400 000.00 UAH