-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Програмна продукція – «Комплекс комп’ютерних програм «Медична інформаційна система «Каштан» (надалі іменується «Комп’ютерна програма») в кількості 12 (дванадцяти) робочих місць, згідно коду ДК 021:2015 48810000-9 - Інформаційні системи (48814000-7 - Медичні інформаційні системи)
Оголошено тендер
116 640.00
UAH
Номер:
d958a37d197f46888c5f0d1924ef47ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-28-015047-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МІСТА ІЗЮМ" ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37714802
-
Адреса:
64309, Україна, Харківська область, м. Ізюм, вул. Покровська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МІСТА ІЗЮМ" ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37714802
-
Адреса:
64309, Україна, Харківська область, м. Ізюм, вул. Покровська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
116 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція – «Комплекс комп’ютерних програм «Медична інформаційна система «Каштан» (надалі іменується «Комп’ютерна програма») в кількості 12 (дванадцяти) робочих місць, згідно коду ДК 021:2015 48810000-9 - Інформаційні системи (48814000-7 - Медичні інформаційні системи)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (4) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.01.2026 14:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Враховуючи те, що існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності на Програмну продукцію – «Комплекс комп’ютерних програм «Медична інформаційна система «Каштан» (надалі іменується «Комп’ютерна програма») в кількості 12 (дванадцяти) робочих місць, згідно коду ДК 021:2015 48810000-9 - Інформаційні системи (48814000-7 - Медичні інформаційні системи) (документ про підтвердження права інтелектуальної власності додається), застосовується виключення відповідно до пп. 5 (4) п. 13 Особливостей
-
Дата публікації:
05.02.2026 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума116 640.00 UAH