-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо (Євро 5) «Преміум якості», талони) , (Бензин А-95 (Євро 5), талони) за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
1 351 440.00
UAH
Номер:
b098addb56cc46899b2357d698402262
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-22-002165-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 351 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо (Євро 5) «Преміум якості», талони) , (Бензин А-95 (Євро 5), талони) за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.01.2026 09:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис- субвенція з місцевого бюджету у сумі 312400,00 грн,
(кошти Широківської територіальної громади – 79800,00грн ,
кошти Новолатівської територіальної громади- 37800,00грн,
кошти Карпівської територіальної громади- 85500,00 грн,
кошти Гречаноподівської територіальної громади – 65200,00 грн
кошти Глеюватської територіальної громади – 44100,00грн)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовомайське
Сума312 400.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума994 940.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис- кошти місцевого бюджету Новопільської територіальної громади, у сумі 44100,00грн,
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовомайське
Сума44 100.00 UAH