-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Оголошено тендер
392 910.00
UAH
Номер:
8c3215d1f6ab44c3ba5489e7e0fb758e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-21-008445-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
392 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
Примітки:
закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
21.01.2026 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума392 910.00 UAH