-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних фінансових організацій
Оголошено тендер
1 638 805.33
UAH
Номер:
c1e769f014444d7fb7543f985c2db03e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-16-006841-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37641918
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФІЗКУЛЬТУРИ, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37641918
-
Контактна особа:
Скрипник Тетяна В'ячеславівна +380442877193 skrypnyk.tv@restoration.gov.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФІЗКУЛЬТУРИ, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 638 805.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних фінансових організацій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.01.2026 11:26
Дата модифікації:
31.08.2026 12:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних фінансових організацій
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3111020 - Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування
Сума1 638 805.33 UAH