-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (збирання, перевезення, видалення)
Оголошено тендер
213 168.68
UAH
Номер:
926bdfc019dc41db85a39a36a54dbe28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-14-016728-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
213 168.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (збирання, перевезення, видалення)
Примітки:
Відповідно до Особливостей затверджених Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.01.2026 16:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (збирання, перевезення)
Кількість
1083.78 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Послуги з управління побутовими відходами (змішані) (видалення)
Кількість
1083.78 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума19 668.68 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвягель
Сума193 500.00 UAH