-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з технічної підтримки та супроводу програмного забезпечення SYNDIS RV)
Оголошено тендер
2 376 000.00
UAH
Номер:
7ccd856c571a45338d1fa3848f90145d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-14-013616-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 376 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з технічної підтримки та супроводу програмного забезпечення SYNDIS RV)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
14.01.2026 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 376 000.00 UAH