• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з надання юридичної допомоги

Оголошено тендер

252 000.00 UAH
Номер: 2b054e71eb764d599c66e937433e94dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-08-003781-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання юридичної допомоги
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Дата опублікування: 08.01.2026 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з надання юридичної допомоги
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума252 000.00 UAH