-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
Оголошено тендер
1 961 614.51
UAH
Номер:
b70978d9e7f0401f8141258ff5e7538e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-26-010184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 961 614.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.12.2025 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомирська
Сума508 011.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомирська
Сума1 453 603.01 UAH