-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з омолодження дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев, послуги з видалення аварійних дерев, послуги з висадки дерев)
Оголошено тендер
4 000 000.00
UAH
Номер:
08dccb3ef0444f829a800088666b6de3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-24-007035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з омолодження дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев, послуги з видалення аварійних дерев, послуги з висадки дерев)
Примітки:
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.12.2025 10:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з омолодження дерев
Кількість
257 штука
Період постачання
(не задано)
послуги з обрізування дерев
Кількість
273 штука
Період постачання
(не задано)
послуги з розкряжування повалених дерев
Кількість
25.9 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
послуги з видалення аварійних дерев
Кількість
196.62 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
послуги з висадки дерев
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума4 000 000.00 UAH