-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фу
Оголошено тендер
2 800 000.00
UAH
Номер:
3bd64c2ae286480bbfd16c640c28a82f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-24-003914-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Короленка 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
49060, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Короленка, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
24.12.2025 09:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 800 000.00 UAH